O nas

Kochamy naszą pracę - włosy to nasza pasja.

„Życie to ruch, a ruch to zmiany. Zmiany działają na ludzi jak lekarstwo.
Zmieniać znaczy odmładzać, żyć nowym oddechem, w nowych warunkach.
W tym tkwi sens mody.”

Mawiał najsłynniejsz polski fryzjer stylista o międzynarodowej sławie
Antoni Cierplikowski

Destiny, czyli odrobina luksusu przeznaczonego właśnie dla Ciebie

W mieście takim jak Poznań nie brakuje salonów fryzjerskich, jednak każdego dnia dokładamy starań, by Destiny było najlepszym z nich. Nasi fryzjerzy w sposób kompleksowy zadbają o Państwa włosy oferując usługi cięcia, koloryzacji , a także profesjonalną stylizację włosów. Czujemy się kompetentni, by dzięki analizie Państwa oczekiwań i potrzeb, typu urody, a także trendów kształtowanych przez znanych kreatorów mody fryzjerskiej, dokonać metamorfozy przekładającej się na Państwa samopoczucie i pewność siebie.

Fryzjerstwo - Nasza Pasja

Słuchamy Ciebie i staramy się pomagać w kreowaniu twojego wymarzonego wizerunku.

Fryzjer stylista, już przed wzięciem do ręki nożyczek, potrafi zaplanować najlepszą fryzurę dla naszego Klienta. Ustala to na podstawie indywidualnych rysów i cech twarzy. Fryzura może złagodzić wizerunek, dodać mu "pazura", a nawet odmłodzić o kilka lat.

Kreatywne cięcia to umiejętność, którą wyróżnia się każdy dobry fryzjer i bez której nie może być mowy o świadomym kształtowaniu wizerunku. Zespół Destiny tworzą fryzjerzy z niebagatelnymi umiejętnościami kształtowanymi przez liczne kursy, szkolenia i oczywiście naturalny talent.

DESTINY TO ZAWSZE :

Kreatywne Cięcia

Polecamy skorzystanie z naszych usług niezależnie od tego, czy mają Państwo sprecyzowane oczekiwania wobec swojej przyszłej fryzury czy też wolą polegać na naszym doświadczeniu. W naszym salonie fryzjerskim cięcia wykonujemy zawsze z najwyższą starannością.

Piękne Kolory Twoich Włosów

Kolor, nie w mniejszym stopniu aniżeli cięcie czy stylizacja, potrafi odświeżyć bądź całkowicie zmienić nasz wygląd: uwypuklić lub zakryć pewne cechy. Dobry fryzjer to artysta i zarazem rzemieślnik, dlatego szkolimy się nieustannie w najnowszych technikach koloryzacji.

Modne Stylizacje

Fryzjer stylista nada również fryzurze odpowiedni kształt kierując się Państwa oczekiwaniami. Doradzi także wybór modnej fryzury, która doskonale będzie pasować do kształtu twarzy i całościowego wizerunku. Podążamy zawsze za obecnymi trendami na świecie.

Najlepesze kosmetyki

Farby z których korzystamy to preparaty nowej generacji, które nie tylko nie niszczą włosów, ale wręcz dbają o ich kondycję. Nasi fryzjerzy doradzą też, w jaki sposób dbać o włosy farbowane. Używamy wyłącznie wyselekcjonowanych profesjonalnych marek fryzjerskich.