Regulamin Usług Fryzjerskich

TWOJE bezpieczeństwo jest dla nas PRIORYTETEM Zastosowaliśmy rygorystyczne procedury bezpieczeństwa oraz certyfikowane produkty spełniające najwyższe standardy medyczne.

REGULAMIN USŁUG FRYZJERSKICH

1. W dzień poprzedzający wizytę prosimy o wiadomość SMS potwierdzającą przybycie na umówioną wizytę oraz DOBRY stan zdrowia ( brak w ostatnich dniach kaszlu, podwyższonej temperatury lub innych typowych objawów dla chorób zakaźnych ).

Powyższe potwierdzenie wizyty SMS jest również OŚWIADCZENIEM iż klient :

nie jest w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny, nie zamieszkuje z osobą która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie, w ciągu tygodnia nie miał kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie/zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

2. Klient przybywa na wizytę bez osób towarzyszących ( osoby bez rezerwacji nie będą wpuszczone do salonu )

3. Każdy klient wchodzi do salonu w maseczce, rękawiczkach jednorazowych oraz z torbą /siatką/ workiem foliowym na przechowywanie swojej odzieży wierzchniej ( zakaz korzystania z garderoby – odzież nie może się ze sobą stykać )

4. Asystent lub fryzjer wychodzi po klienta o umówionej godzinie, prosimy czekać przed wejściem lub na ławeczce ( po schodkach w górę - nad wejściem do salonu ). Nie można korzystać z poczekalni w holu salonu jak dotychczas.

5. Po wejściu do salonu będą państwo poproszeni o umycie rąk w łazience.

6. Otrzymujecie państwo nową jednorazową maseczkę medyczną która umożliwi swobodę pracy fryzjera.

7. Następnie pracownik salonu dokona bezdotykowego pomiaru temperatury czoła aby wykluczyć obsługę osób z gorączką.

8. Państwa stanowisko oraz wszystkie powierzchnie z którymi możecie mieć styczność zostały zdezynfekowane zgodnie z wytycznymi GIS dla salonów fryzjerskich.

9. Wszystkie narzędzia które fryzjer będzie używać podczas usługi zostały poddane profesjonalnej sterylizacji i są zarezerwowane tylko i wyłącznie do państwa obsługi.

10. Dla komfortu umożliwiamy dezynfekcję rąk w każdym miejscu w salonie.

11. Na terenie salonu zgodnie z wytycznymi GIS obowiązuje zakaz korzystania z telefonu ( z wyłączeniem fryzjera/asystenta PO wykonaniu usługi )

12. Brak możliwości korzystania z napojów ciepłych i zimnych – klient może przynieść własne.

13. Ograniczamy rozmowy między klientem a pracownikiem salonu do niezbędnego minimum.

14. W salonie obowiązują zasady dystansu społecznego zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

15. Salon posiada system wentylacji mechanicznych pomieszczeń zapewniający maksymalny dopływ świeżego powietrza z zewnątrz.

16. W salonie zainstalowano oczyszczacz powietrza który oczyszcza z drobnoustrojów 20,000 litrów powietrza na godzinę

17. Wilgotność powietrza jest monitorowana i podniesiona specjalnie aby ograniczyć ekspresję patogenów w powietrzu.

18. W związku z ograniczeniami korzystania z telefonów recepcja odpowiada również na państwa wiadomości SMS - prosimy czekać na odpowiedź lub telefon zwrotny.

19. Wpłata zadatku (jesli będzie wymagana zostaniecie państwo poinformowani) następuje na konto, natomiast w związku z brakiem terminala płatność za usługę w formie gotówkowej.

20. W związku z zastosowanymi niezbędnymi procedurami, restrykcjami generującymi dodatkowe koszty obsługi i zmianami organizacyjnymi salon wprowadza nowe ceny dla usług:

strzyżenie męskie 90 pln

strzyżenie damskie włosy krótkie 100 pln

strzyżenie damskie włosy długie od 120 pln

zabiegi koloryzacji/ keratyna/ dekoloryzacja +50 zł

SMS potwierdzający wizytę jest równoznaczny z akaceptacja powyższego REGULAMINU USŁUG FRYZJERSKICH